Kiedy i gdzie walka Khalidov – Askham na KSW 52?

ksw 52 khalidov askham

Kibice na pewno będą usatysfakcjonowani z informacji którą dostarczyła polska organizacja. Konfrontacja sztuk walk 52 zaplanowana została na 7. grudnia 2019 w Gliwicach. Organizacja ksw po raz kolejny fascynuje doskonałą kartą walk w mma i wojowników którzy będą konkurować na kolejnej gali.

KSW 52 na żywo. Transmisja w internecie i kanały live stream

Gale organizacji cechują się niesamowitym zainteresowaniem sympatyków, którzy zapełniają najogromniejsze areny w Polsce a także Europie. Mnóstwo użytkowników wybiera aczkolwiek możliwość obejrzenia transmisji gal ksw na żywo online oraz w telewizji dzięki płatnym platformom ppv ale również bezpłatnym transmisjom z wybranych gal.

W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie szczególnie chętnie korzystają z internetu i najoryginalniejszych aplikacji technologicznych, nadzwyczaj atrakcyjne stały się transmisje w internecie. Fani korzystający z internetu niesłychanie regularnie poszukują informacji o tym w jaki sposób oglądać mecze sportowe przez Sieć internet. Tak samo jest w wypadku gal ksw mma, które są szczególnie chętnie oglądanymi transmisjami tv online.

Polska organizacja ksw w poprzednich latach przyzwyczaiła nas, iż jedna wybrana gala jest darmowa i relacjonowana na kanale otwartego polsatu. Galę konfrontacji sztuk walki 52 będzie można obserwować w płatnym kanale live Ksw tv ppv dostępnym online za pośrednictwem portalu internetowego, ale także w cyfrowym polsacie czy też wybranych telewizjach kablowych.

KSW 52 w ppv czy za free? W jaki sposób wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to od zawsze unikalne miejsce w jakim legalnie i w najwyższej jakości HD będzie można śledzić transmisję live online ale także w telewizji z gali ksw 52. Transmisja w płatnej aplikacji pay-per-view będzie dostępna dla osób z kraju oraz tych będących poza granicami Polski. Stąd też osoby wyszukujące wieści o tym czy udostępniona będzie transmisja na żywo z ksw za darmo, informujemy że nadchodząca gala federacji nie będzie relacjonowana za darmo.

Żeby wykupić transmisję do ksw na żywo stream trzeba przejść na serwis internetowy internetową ksw tv jak również utworzyć konto. Niedługo potem należy wybrać metodę płatności i walutę (oprócz zł PLN udostępniane są dodatkowo dolary USD, euro EUR jak i funty GBP). Po poprawnym otwarciu konta a także zakupieniu zamówienia, osoba po krótkiej chwili odbierze możliwosć oglądania i dostęp do najbliższej hitowej gali przekazywanej przez ksw tv. Prócz transmisji stream odbiorca ma możliwość w trakcie oglądania przewijać transmisję gali oraz włączać pauzę, dlatego nie straci chociażby sekundy z całej gali. Dodatkowo wykupując ksw tv ppv do transmisji na żywo, przez 72 h po zamknięciu hitowej gali klient może odtworzyć pełną transmisję.

Karta walk gali KSW 52

Jak już nadmieniliśmy na gali konfrontacji sztuk walki 52 zobaczymy aż dziewięć rywalizacji w jakich kilka zapowiada się wyjątkowo interesująco z racji na to, że wojować będą najpopularniejsi zawodnicy ksw należący do federacji. Na gali ksw 52 na żywo będzie można oglądać rywalizacje z udziałem takich zawodników jak Scott Askham czy Mamed Khalidov a w wielu z zaplanowanych walk stawką będzie mistrzowski pas. Poniżej omawiamy pełną aktualną kartę walk w ksw zaplanowanych na gali ksw 52:

Mamed Khalidov – Scott Askham
Salahdine Parnasse – Ivan Buchinger
Damian Janikowski – Szymon Kołecki
Grzegorz Szulakowski – Shamil Musaev
Karolina Owczarz – Aleksandra Rola
TBA – TBA
Michał Michalski – Albert Odzimkowski
TBA – TBA
TBA – TBA
(stan na 11.11.2019)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *